Producenci
Nasze dyplomy i certyfikaty

Jesteście ciekawi skąd czerpiemy wiedzę? Są to liczne kursy i szkolenia oraz stosy książek, podań i starodruków które są obecne w naszym codziennym życiu wszystko po to aby wiedza przekazywana w filmach, ksiażkach i i świadczonych usługach była jak największa i najbardziej pomocna każdemu kto się do nas zgłosi czy to po odzyskanie zdrowia czy na kursy gry na gitarze. 

czytaj całość »
Gabinet masażu i refleksologii

Witaj w gabinecie masażu w którym twoje ciało odpocznie i zacznie się naprawiać a umysł zrelaksuje się od zgiełku dnia codziennego.

W moim gabinecie możesz skorzystać z refleksologii stóp, masażu klasycznego, masażu relaksacyjnego, wsparcia twojej odporności poprzez bańko-terapię próżniową, taping biomechaniczny a już niedługo dojdą kolejne techniki dzięki którym jeszcze lepiej będę mogła wesprzeć twoje zdrowie.

czytaj całość »
Szkoła muzyczna Rockday

 

 Lekcje Gry na Gitarze z Wojciechem Pietraszkiem - Dołącz do Świata Muzyki! 

Marzysz o opanowaniu sztuki gry na gitarze? To świetna okazja, aby spełnić swoje muzyczne ambicje! Wojciech Pietraszek, założyciel najstarszego kanału muzycznego na YouTube - Rockdaypl, serdecznie zaprasza na lekcje gry na gitarze elektrycznej, basowej, klasycznej i akustycznej.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl